Vlajky - preklad stránky

Vianoce na „Agráči“

Dátum: 22.11.2023  |  Foto: Agrokomplex

Blížiace sa Vianoce prinášajú do našich životov jedinečnú sviatočnú atmosféru. A tá prichádza na výstavisko Agrokomplex už na začiatku decembra v podobe čarovných vianočných trhov. 

Vianočné trhy sú ideálnym miestom na nákup darčekov pre vašich blízkych. Objavíte tu jedinečné a ručne vyrobené výrobky, ktoré v bežných obchodoch nenájdete. Okrem toho, že podporujete miestnych umelcov a remeselníkov, máte možnosť vybrať si darčeky, ktoré sú osobnejšie a unikátne.

Vianočné trhy sú tiež známe lahodným jedlom a nápojmi. Medovina, vianočný punč, tradičné dezerty a dobroty sú k dispozícii na každom kroku. Vianočné trhy sú tiež miestom, kde sa stretávajú rodiny a priatelia. Na výstavisku Agrokomplex si spolu s deťmi vytvoríte krásne spomienky na tento čarovný predvianočný čas.  

Sprievodný program výstavy budú tvoriť vystúpenia folklórnych súborov a kapiel: Mužská spevácka skupina VÁRAĎANI, FS ÚĽANČANKA, FS Veselé trio, FS Komňackí mládenci, Ondrochovská partička a skupina ÚSMEV. Súčasťou podujatia bude aj interaktívna vianočná hra pre deti, v rámci ktorej si precvičia matematiku, kreslenie, čítanie s porozumením a logické uvažovanie a na konci ktorej získajú darček. A nebude chýbať ani Mikuláš, čert a anjel.

Vianočné trhy majú všetky zložky, ktoré robia z vianočného obdobia najkrajšie obdobie roka. Sú miestom, kde sa stretávajú tradície a ľudia, aby ich oslávili spolu. Nezáleží na tom, či ste malí, veľkí, mladí alebo starí – vianočné trhy majú čaro, ktoré oslovuje každého. Takže si určite zarezervujte čas na návštevu Vianočných trhov na Agráči 2. – 3. decembra a nechajte sa uniesť ich magickou atmosférou.

Skip to content