Lukáčovský Spravodaj

Krátke info

Rekonštrukcia vnútorných priestorov kostola

Ďakujem všetkým brigádnikom, mužom i ženám,  za včerajšiu ochotnú pomoc pri brigáde na kostole. Vyniesli sme na faru všetky lavice, sochy a ostatné predmety a pozakrývali oltáre a organ,  aby sa mohli začať lešenárske práce. Taktiež sme osekali vlhké omietky. Ženám ďakujem za okopanie kvetinovej záhradky a skalky, a taktiež za upratanie fary. Ďakujem pánovi starostovi za zabezpečenie chutného gulášu pre brigádnikov a pánu Kollárovi za zapožičanie nákladného auta na sťahovanie ťažkých lavíc, čo bolo výdatnou pomocou a ušetrilo veľa námahy. 

Teraz nasleduje  realizácia sanačných omietok a stavanie lešenia. Verím, že sa nám podarí takúto brigádu ešte zorganizovať, o čom Vás budem včas informovať.

- Mgr. Miroslav Hafera

Rekonštrukcia chodníka na miestnom cintoríne

Práce na miestnom cintoríne začali koncom marca 2021. Podľa zmluvy s firmou AB-STAV, s.r.o. by mal byť chodník dokončený do 60 dní. Rekonštrukcia je vyčíslená na sumu 17 797, 49€.

Priebeh rekonštrukcie si môžete pozrieť vo fotoalbume.

Fotoalbum
Zmluva o dielo

Play
Rekonštrukcia Materskej školy

Boli sme sa pozrieť aj na priestory, kde budú tráviť svoj čas tí najmenší, v materskej škole. MŠ prechádza od minulého roka rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá sa blíži k dokončeniu. Kolaudácia nových priestorov je naplánovaná 13. apríla 2021.

Slider
Autor fotografie: Darina Režová
Autor fotografie: Miriama Dubovská
Autor fotografie: Miriama Dubovská
Autor fotografie: Martin Kiss
Autor fotografie: Kristína Trebichalská
Autor fotografie: Mária Čačaná
Autor fotografie: Janka Ujházyová
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

LUKÁČOVCE VAŠIMI OČAMI

Takto vyzerá naša dedina vašimi očami. Zbierka fotografií, ktoré ste zachytili svojimi 📸 počas prechádzok. Fotografie môžete zasielať na adresu lukacovce.nr@gmail.com, kde prosím uveďte aj Vaše meno aby sme mohli uviesť správneho autora fotografie…

Elektronický spravodaj

Máte zaujímavý tip na článok?

Pošlite nám tip na adresu: noviny.lukacovce@gmail.com

alebo využite formulár

Adresa

Lukáčovce
Na Tŕnie 2
95123 Lukáčovce

IČO: 00308 88
obecnyurad@lukacovce.sk

Nájdete nás

Accessibility