Vlajky - preklad stránky

28/11/2022

Dátum zverejnenia:

22/11/2020

Slovak Telekom, a.s. ako investor líniovej stavby bude realizovať rekonštrukciu telekomunikačnej siete – výkop a pokládku optických káblov. Nová optická sieť bude slúžiť ako náhrada starej telefónnej siete. Po vybudovaní prípravy prípojky bude možné, v prípade Vášho budúceho záujmu, jednoduche a rýchle zriadenie služieb – Rýchly internet, TV, pevná linka. Túto výstavbu hradí v plnej miere spoločnosť Slovak Telekom, a.s

V prípade Vášho záujmu môžete uviesť Váš nezáväzný súhlas s bezplatným zriadením optickej prípojky na Vašej nehnuteľnosti. Tento súhlas Vás nezaväzuje ku žiadnej úhrade nákladov, ani k žiadnemu budúcemu objednávaniu služieb. 

V rámci výstavby hlavnej strasy vedenej vo verejnom pozemku je možnosť zrealizovať prípravu prípojky vašej nehnuteľnosti. Prípojky objektov sa budú realizovať z malej skrinky na kovovom stĺpiku s výškou 1,2m, ktorá bude umiestnená na verejnom pozemku zväčša pri rozhraní štyroch súkromných pozemkov v počte 1 skrinka na 4 domy. Príprava prípojky objektu sa bude realizovať privedením trubičky priemeru 7mm na pozemok vlastníka, prípadne až do budovy prevŕtaním obvodovej steny do interieru. Po vybudovaní prípravy prípojky bude možné, v prípade Vášho budúceho záujmu, jednoduché a rýchle zriadenie služieb bez poplatkov zatiahnutím optického kábla do pripravovanej trubičky. Zároveň si tým zvyšujete hodnotu vašej nehnuteľnosti vďaka optickému pripojeniu.

 • Všetky náklady spojené s budovaním telekomunikačnej siete v rámci tejto investičnej akcie budú hradené spoločnosťou Slovak Telekom, a.s.
 • Súhlas so samotnou výstavbou Vás ako vlastníka nehnuteľnosti nezaväzuje ku žiadnej úhrade nákladov na vybudovanie siete a ani k žiadnému budúcemu objednávaniu, alebo odberu služieb.
 • Po vybudovní optickej siete bude možné pripájať aj zákaznikov iných operátorov, ktorí budú využívať novú optickú sieť.

POKYNY K VYPLNENIU SÚHLASU:

 • Vyplniť všetky údaje v hlavičke (ak neviete číslo listu vlastníctva, tak nechajte kolónku nevyplnenú)
 • Zakrúžkovať v texte vybraný spôsob ukončenia prípojky (Odporúča sa zvoliť možnosť č.1)
 • Do náčrtu orientačne zakresliť a prípadne slovne popísať trasu trubičky na súkromnom pozemku, miesto vstupu do budovy alebo miesto ukončenia na pozemku. (napr.: z pravej strany pozemku, z ťavej strany pozemku)
 • Vyplniť miesto, deň a podpísať tlačivo

VYPLNENÉ TLAČIVO JE MOŽNÉ:

 • Zaslať emailom na adresu: optickapripojka@gmail.com (zoskenované tlačivo alebo fotka tlačiva)
 • Odovzdať na obecnom úrade Lukáčovce
 • Odovzdať pracovníkom vykonávajúcim prieskum, počas niektorej soboty
 • Po dohode na telefónnom čísle 0902 715 264 Denis Homola.
 •  

TÝMTO VÁS PROSÍME O VYJADRENIE SÚHLASU/NESÚHLASU DO 20.01.2021 

KOMENTÁRE

Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

7 Komentárov
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Henrich
Henrich
05/11/2020 12:13

Dobrý deň,
obecné byty nahlasuje obec alebo nájomníci?

Ivan
Ivan
17/10/2020 17:00

Oplatí sa to ?

Marek
Marek
16/10/2020 13:16

Konečne! Dobrá správa. Aj sa vie termín realizácie?

Skip to content