Vlajky - preklad stránky

Zdroj obrázku: Mário Záhorský

Na 12. ročník súťaže vo varení kotlíkového gulášu prijali pozvanie aj starostovia okolitých obcí

Článok spracoval: Mário Záhorský

V sobotu 22. júla sa v areáli futbalového ihriska ŠK Magnus konal už 12. ročník súťaže vo varení kotlíkového gulášu Guláš Cup, ktorý pravidelne pripravuje OZ Vrbina v spolupráci s obecným úradom. Súťažiaci sa stretli pred 14:00 hodinou, kedy odštartovalo varenie gulášu. Prihlásených bolo 10 družstiev, ktoré bojovali o prvé miesto.

Prevencia proti besnote bola súčasťou podujatia, pričom dievčatá prezlečené za lekárky pobavili súťažiacich počas varenia. Dievčatá z OZ Vrbina každoročne zavítajú na podujatie v rôznom prestrojení. Páni sa venovali vareniu obecného gulášu, ktorý ako vždy chutil vynikajúco.

V poobedných hodinách začali prichádzať prví návštevníci spolu s najmenšími, ktorí mali možnosť vyšantiť sa na rôznych atrakciách a nepochybne sa najviac tešili na penovú show.

Nechýbali ani súťaže, počas ktorých sa všetci dobre zabávali. Krásne slnečné počasie hrialo po celý deň a tak sa niektoré disciplíny konali v bazéne, kde sa súťažiaci ovlažili. Gratulujeme aj víťazom súťaže MISS a MISSAK Guláš Cupu.

Tento rok prijali pozvanie starostovia z obcí AlekšinceHruboňovoLúčnica nad Žitavou a Orešany, ktorí tvorili porotu pri vyhodnotení gulášu a rozhodli, že tretie miesto obsadilo družstvo Guláš Majstri, druhé miesto získalo La Família a prvé miesto GaBl DiBI. Ceny diváka si odniesli družstvá: Green teamGuláš Majstri a prvé miesto opäť GaBl DiBl. Víťazom srdečne gratulujeme a veríme, že sa uvidíme opäť o rok.

Podvečer do tanca zahral DJ LUCO a návštevníci sa bavili do neskorých nočných hodín.

Počas celého popoludnia sa zabávali dospelí i deti. Veríme, že dobrý ohlas tejto akcie aj na rok priláka veľa súťažiacich a návštevníkov. Ďakujeme Vám veľmi pekne všetkým za účasť.

VÁŠ NÁZOR
Aké sú pravidlá?
Komentáre

Upozornenie

Skôr ako vyjadríš svoj názor, prečítaj si informácie ohľadom pravidiel v diskusiách na stránke.

Následne klikni na bielu bodku.

Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

0 Komentárov
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre

Skip to content