Vlajky - preklad stránky

LUKÁČOVSKÝ SPRAVODAJ

NOVINKY V OBCI

V predajni Coop Jednota budete môcť hlasovať za projekt, ktorý bude financovaný Nadáciou Coop Jednota

Dátum: 04.05.2023  |  Autor: Mário Záhorský |  Foto/video: Coop Jednota | Zdroj informácií: www.coop.sk

Obec Lukáčovce v 7. ročníku nadačného programu podpory lokálnych komunít Nadácie COOP Jednota podalo 3 projekty zamerané na podporu rozvoja svojho okolia. Do záverečného hlasovania bolo vybraných 26 obcí zo všetkých regiónov Slovenska a medzi nimi aj obec Lukáčovce. Celkovo bolo podľa Jednoty podaných 1000 projektov. 
 
Za každú obec sú zvolené tri projekty, za ktoré môžete hlasovať vo vybraných predajniach COOP Jednota v termíne od 15. 5. 2023 do 15. 6. 2023V každej uvedenej predajni bude k dispozícii hlasovacia urna s popismi troch projektov. Zákazníci vhodením žetónov do urny zahlasujú za projekt, ktorý si vybrali a chcú ho podporiť. Žetóny dostanú zákazníci pri pokladniach za každý nákup podľa nasledujúceho mechanizmu.
 
Za každých 5 EUR zo zrealizovaného nákupu dostane zákazník 1 žetón (nákup nie je potrebné rozdeľovať na menšie časti). Napríklad za nákup v celkovej hodnote 5,10 EUR dostane zákazník 1 žetón, za 12,50 EUR dostane 2 žetóny, za 29,90 dostane 5 žetónov.
 
Predstavíme si projekty za ktoré môžete čoskoro hlasovať. Jeden z projektov bude realizovaný a Nadácia COOP Jednota na jeho realizáciu prispeje sumu 6 000€.

Komentáre

Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

0 Komentárov
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre

Skip to content