OBEC LUKÁČOVCE

OFICIÁLNA STRÁNKA OBCE

JAZYK STRÁNKY

EnglishDeutschSlovenčinaEspañol

Podnet nahlásil: Anonym

PODNET:

Prosíme obec, aby urobila poriadok s kočkami, ktoré sa ubytovali pri bytovkách na Tŕnie. Su agresívne,drzé, lozia po autách,čím skrabu lak na autách.
Zároveň by sa mala konečne začať riešiť problematika s parkovaním aut pri bytovkách. Su rodiny ktoré majú aj 3 auta, rodina s jednym autom nemá kde parkovať!

ODPOVEĎ:

Starostka Obce Lukáčovce Ing. Jozefína Pokrývková, PhD.

Dobrý deň,

Veľmi pekne ďakujem za Váš podnet. V predchádzajúcich komentároch som odpovedala na problematiku parkovania a zase môžem vytvoriť prosbu pre občanov bytoviek, občania ktorí vlastnia viac ako jedno auto aby si ich parkovali na parkovisku Jednoty a umožnili aj ostatným zaparkovať pri dome. Neparkovali pri smetiakoch. Čo sa týka mačiek je to v štádiu riešenia, len chcem vyzvať občanov aby ich nekŕmili, ak tak činia kľudne si môžu mačičku osvojiť a zobrať domov. Odchyt jedného zvieraťa stojí 100,-€, pokiaľ nemá majiteľa hradí to obec. Určite ste postrehli nárast energií a zníženie príjmov do obecného rozpočtu, s odchytom takého množstva mačiek ako sa pohybuje v okolí bytoviek nebolo rátané. 

S pozdravom Vaša starostka J. Pokrývková

-

KOMENTÁRE

guest

1 Komentovať
Najviac hlasovaní
Najnovšie Staršie
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Zuzana
Hosť
Zuzana
01/02/2023 15:44

Určite by bolo rozumné a spravodlivé prideliť 1 parkovacie miesto na 1 bytovú jednotku. Presne tak niekto má obsadené 2 niekedy aj 3 parkovacie miesta a kto má 1 auto na rodinu nemá kde zaparkovať.

1
0
Chcem sa vyjadriť v komentárix