Vlajky - preklad stránky

Pozvánka: Oslavy obce

Pozvánka: Oslavy obce

Informácie o podujatí:

Dátum: 28. – 30. júna 2024

Čas:

Miesto: Areál ŠK Magnus

Organizátor:

OBEC LUKÁČOVCE

Vstupné:

Vstup voľný

Milí obyvatelia a priatelia našej obce,

s veľkou radosťou vás pozývame na Oslavy Obce Lukáčovce, ktoré sa budú konať 28. – 30. júna 2024 pri príležitosti 760. výročia prvej písomnej zmienky o našej obci.

Príďte sa zabaviť, stretnúť s priateľmi a spoločne si užiť dni plné radosti a zábavy.

🎊 Program zahájime už v piatok popoludní o 15:00 hod, počas ktorého budú pre deti pripravené športové aktivity, skákacie hrady a detská diskotéka. Vo večerných hodinách sa o zábavu pre mládež a dospelých postará DJ Pavol Ďuran.

🎊  V sobotu o 14:00 hod začne obcou premávať kyvadlová doprava – vláčik, ktorý vás zavedie aj na miesta, na ktorých sa dozviete nové poznatky z histórie obce. Oficiálny program zahájime o 15:00 hod v areály ŠK Magnus Lukáčovce, kde pani starostka privíta hostí a slávnostným príhovorom otvorí oficiálne oslavy obce. Počas dňa vystúpia na pódium deti zo základnej a materskej školy, kapela LuSaKo, zväz včelárov, ľudová kapela a ďalší. Pre deti je pripravený bohatý program vrátane skákacieho hradu a občerstvenie bude zabezpečené po celý deň.

🎊 V nedeľu počas slávnostnej svätej omše budete mať možnosť vypočuť si nádhernú sakrálnu hudbu v podaní Speváckeho zboru Nitria. Po svätej omši bude pripravené menšie agapé.

 

Tešíme sa na vašu účasť a veríme, že si spoločne užijeme tri dni plné zábavy, tradícií a priateľstva.

Počas podujatia sa bude fotografovať/kamerovať a preto zúčastnením sa súhlasite so spracovaním osobných údajov formou audiovizuálnych alebo vizuálnych záznamov, ktoré môžu byť zverejnené na internetovej stránke obce alebo sociálnych sieťach obce. 
Viac informácií – Ochrana osobných údajov
Skip to content