Vlajky - preklad stránky

LUKÁČOVSKÝ SPRAVODAJ

NOVINKY V OBCI

Stretnutie seniorov pod záštitou Jednoty dôchodcov Lukáčovce

Dátum: 28.03.2023  |  Autor: Vlasta Prosnanová  |  Foto: Mário Záhorský

Začiatkom každého roka hodnotíme činnosť našej organizácie a plánujeme akcie na nasledujúci rok. Som nesmierne rada, že sme v našich kruhoch mohli privítať nových členov a novozvolenú starostku obce Lukáčovce, pani Jozefínu Pokrývkovú, ktorá si pre nás pripravila prezentáciu o separovaní odpadu a ako byť obozretný a nenaletieť podvodníkom, ktorí sa najviac zameriavajú na starších ľudí.

Posledné naše stretnutie bolo 27. marca 2022 pri dobrom občerstvení, kde sme mali možnosť zablahoželať našim ôsmim jubilantom a po dlhej pandemickej prestávke sa spoločne opäť stretnúť. Počas predchádzajúceho roka sa naše seniorky zúčastnili brigád pri upratovaní kostola po ukončení rekonštrukčných prác, ako aj skrášlenie okolia parku pri kostole a úprave priestranstva pri soche Jána Nepomuckého. Tí, ktorí si vybrali z ponuky kúpeľných liečebných pobytov v mestách Dudince a Nimnica, mali možnosť si trošku oddýchnuť a absolvovať rôzne zdravotné procedúry.

Na dnešnom sobotnom stretnutí sme zablahoželali našim desiatim jubilantom a to k 70. jubileu pani Chudej, Prosnanovej, Vilinovej a pánovi Paulovičovi. K 75. jubileu bola ruža odovzdaná aj pani Osuskej a pánovi Zacharovi. K jubileu 80 rokov sme pogratulovali pani Kludilovej a pánom Škoda a Zvonček. Krásne jubileum 85. rokov oslávila pani Rapavá.

Chcela by som sa poďakovať všetkým našim členom za ich úprimný a aktívny prínos do života Jednoty dôchodcov a chcem Vám zaželať veľa radosti, zdravia, spokojnosti a jubilantom ešte veľa rokov strávených so svojou rodinou a v našich priateľských kruhoch.

Komentáre

Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

0 Komentárov
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre

Skip to content