Vlajky - preklad stránky

LUKÁČOVSKÝ SPRAVODAJ

NOVINKY V OBCI

Sobotné popoludnie patrilo všetkým, ktorí mali chuť zabaviť sa, ale hlavne deťom a mamičkám

Dátum: 31.05.2023  |  Foto/video: Mário Záhorský

Toto krásne sobotné popoludnie najskôr patrilo mamičkám, ktorým deti z materskej a základnej školy pripravili krásny program. Svojími vystúpeniami potešili všetky mamičky a radosť sa neskrývala ani v očiach oteckov či starých rodičov.

Veľká vďaka patrí našim pani učiteľkám zo základnej a materskej školy, ktoré s deťmi program spoločne pripravili.
Po vystúpení najmenších sa prihovorila aj starostka obce, ktorá všetkým popriala krásne popoludnie a vyzvala všetky mamičky a detičky aby si vyzdvihli darček. Starostka popoludnie prehupla do ďalšej časti a to tentokrát venovanej deťom a ich blížiacemu sa sviatku Deň detí.
 
Obec v spolupráci s OZ Vrbina a pohostinstvom Ihrisko Lukáčovce pripravili pre deti zábavno-športový deň. Deti mohli počas dňa súťažiť o zaujímavé ceny, pochutnať na cukrovej vate, pukancoch, ovlažiť sa zmrzlinou, vyblázniť sa v skákacom hrade, nafukovacej šmýkale alebo sa zabaviť počas divadielka pod oblohou, ktorú pripravili Lietajúce rozprávky.
 
Pani Hadvigová detičky potešila maľovaním na tvár a tak všetky žiarili farbami. O hudbu sa nám počas dňa postaral pán Marek Dragúň a navštívili nás aj Spiderman spoločne s kamarátom Marshallom zo seriálu Labková patrola, ktorí deťom spestrili deň. Mali možnosť si spraviť spoločnú fotografiu a zabaviť sa pri programe.
Foto: Mário Záhorský

Veríme, že sa Vám páčilo a že ste sa počas dňa zabavili a deti si svoj deň poriadne užili. Stretneme sa spoločne opäť o rok.

Fotoalbum z podujatí si môžete pozrieť tu: Deň detí 2023 , Deň matiek 2023

Komentáre

Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

2 Komentárov
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Mirka
Mirka
01/06/2023 14:36

Hlavne ze tie deti ktoré neboli na vystúpení mali prísny zákaz od úžasnej pani riaditeľky sa tam ukázať a ostatné deti mali oznámiť ktoré sa tam ukázalo a nevystupovalo… týmto pani riaditeľku srdečne pozdravujem a nech si už ide užívať dôchodok. Spraví tým radosť sebe , rodičom aj deťom.

Skip to content