Vlajky - preklad stránky

Dátum zverejnenia:

20/06/2022

LUKÁČOVSKÝ SPRAVODAJ

ŠPORT

Nášmu rodákovi Lukášovi, ktorý sa po dlhšej dobe vracia do slovenskej ligy prajeme veľa športových úspechov v novom klube.

FC Spartak Trnava získal pred štartom novej sezóny Fortuna ligy veľkú posilu. Do klubu prestupuje stopér Lukáš Štetina, ktorý hral naposledy za Slovan Liberec, kde bol na hosťovaní zo Sparty Praha. V rudom drese pôsobil od roku 2017 a tešil sa zo zisku Českého pohára.

Štetina má bohaté skúsenosti nielen zo zápasov v pohárovej Európe, ale aj z reprezentácie. Bol stálym členom slovenskej dvadsaťjednotky a štyrikrát si obliekol aj dres seniorskej reprezentácie.

Spartak hľadal skúseného stopéra po tom, ako ukončil kariéru Martin Škrtel. “Po desiatich rokoch v Česku som sa chcel upísať ambicióznemu mužstvu a Trnava je tým správnym klubom. Pol sezóny som pôsobil v Liberci, kde som tiež mal okolo seba mladých chalanov, mám s tým skúsenosti a teším sa na to,” povedal 30-ročný Štetina.

“Trnava má veľkú históriu, v minulej sezóne vyhrala pohár, poznám niektorých chalanov, cítim sa fajn a som šťastný, že sme sa dohodli so Spartakom.”

ZDROJ INFORMÁCIÍ

Fotografia: fcspartaktrnava.com
Video: FC Spartak Trnava
Článok prevzatý: ta3.sk

Komentáre

Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

0 Komentárov
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Skip to content