Vlajky - preklad stránky

Zdroj obrázku: Canva

+ PRIDAŤ DO KALENDÁRA

Zápis detí na plnenie povinnej školskej dochádzky pre školský rok 2024/2025

Zápis detí do 1. ročníka Základnej školy s materskou školou, Hlavná 191, Lukáčovce pre školský rok 2024/2025 sa uskutoční dňa 11. apríla 2024 (štvrtok) v čase od 14.00 do 18.00 hodiny v budove školy. Zápisu sa zúčastnia deti aj ich zákonní zástupcovia.

Zápis bude prebiehať fyzicky za prítomnosti zákonných zástupcov dieťaťa spolu s dieťaťom, k zápisu je potrebné priniesť rodný list dieťaťa a platné občianské preukazy zákonných zástupcov.

 

Spôsob podania prihlášky do 1.ročníka:
elektronicky na stránke školy je sprístupnená elektronická prihláška, ktorú vypíše zákonný zástupca dieťaťa vopred. Škola si prihlášku vytlačí a v čase zápisu ju zodpovedný zamestnanec skontroluje so zákonnými zástupcami dieťaťa priamo v škole, následne ju rodičia/zákonní zástupcovia podpíšu.

Rodičia ktorí nemajú možnosť vyplniť elektronickú prihlášku vypíšu prihlášku v listinnej podobe priamo v škole počas zápisu.

Dôležité upozornenie: prihláška do 1.ročníka musí byť podpísaná oboma rodičmi (ak sa nachádzate v špecifickej situácii, konkrétny prípad prekonzultujte s riaditeľkou školy mailom alebo na tel.čísle 0949438824)

VÁŠ NÁZOR
Aké sú pravidlá?
Komentáre

Upozornenie

Skôr ako vyjadríš svoj názor, prečítaj si informácie ohľadom pravidiel v diskusiách na stránke.

Následne klikni na bielu bodku.

Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

0 Komentárov
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre

Skip to content