Komunálne voľby v roku 1994

Kandidáti na poslancov obecného zastupiteľstva

1. Babulicová Helena, 53 r., učiteľka, Kresťanskodemokratické hnutie
2. Bellovič Vojtech, 54 r., dôchodca, Kresťanskodemokratické hnutie
3. Bošanský Vojtech, 41 r., elektrikár, Kresťanskodemokratické hnutie
4. Brisuda Emil, 54 r., dôchodca, Hnutie za demokratické Slovensko
5. Bulla Karol, 34 r., súkromný podnikateľ, Hnutie za demokratické Slovensko
6. Černý Peter, 48 r., mechanik, Strana demokratickej ľavice
7. Fačkovec Vincent, 57 r., technik, Kresťanskodemokratické hnutie
8. Gabčová Valéria, 46 r., predavačka, Hnutie za demokratické Slovensko
9. Gajdoš Emil, 42 r., robotník, Hnutie za demokratické Slovensko
10. Gajdošová Helena, JUDr., 35r., komerčná právnička, Hnutie za demokratické Slovensko
11. Gajdoš Ján, 47 r., robotník, Hnutie za demokratické Slovensko
12. Hanák Vincent, 44 r., traktorista, Hnutie za demokratické Slovensko
13. Hraška Miroslav, 30 r., robotník, nezávislý kandidát
14. Hraška Štefan, 38 r., technik, nezávislý kandidát
15. Hurtová Oľga, 43 r., spojárka, Kresťanskodemokratické hnutie
16. Kollárová Dana, PaedDr., 33 r., učiteľka, Kresťanskodemokratické hnutie
17. Oravec Július, 49 r., podnikateľ, Kresťanskodemokratické hnutie
18. Prosnan Pavol František, 49 r., THP, Slovenská národná strana
19. Šajter František, 49 r., technik, Kresťanskodemokratické hnutie
20. Teplanský Jaroslav, 40 r., energetik, nezávislý kandidát
21. Tomanová Eva, 34 r., krmička, Hnutie za demokratické Slovensko
22. Trebichalský Engelbert, 59 r., murár, Hnutie za demokratické Slovensko
23. Trebichalský Miroslav, 30 r., vodič, Hnutie za demokratické Slovensko
24. Trebichalský Vladimír, 30 r., mechanik, Hnutie za demokratické Slovensko
25. Vančo Jozef, 45 r., technik, Strana demokratickej ľavice
26. Venény Jozef, 52 r., šofér, Kresťanskodemokratické hnutie
27. Zachar Marián, 46 r., inštalatér, Kresťanskodemokratické hnutie
28. Zelková Monika, 32 r., poštová doručovateľka, Kresťanskodemokratické hnutie
29. Zemko Stanislav, 41 r., automechanik, Kresťanskodemokratické hnutie

Výsledky

1. Babulicová Helena
414
2. Hraška Miroslav
340
3. Hraška Štefan
329
4. Bošanský Vojtech
277
5. Černý Peter
257
6. Šajter František
250
7. Zachar Marián
244
8. Bellovič Vojtech
243
9. Gabčová Valéria
238
10. Venény Jozef
236
11. Teplanský Jaroslav
236
12. Kollárová Dana, PaedDr.
234
13. Hurtová Oľga
224
14. Oravec Július
215
15. Fačkovec Vincent
212
16. Hanák Vincent
206
17. Zemko Stanislav
206
18. Bulla Karol
191
19. Gajdoš Emil
189
20. Gajdošová Helena,JUDr.
169
21. Prosnan Pavol František
164
22. Zelková Monika
162
23. Brisuda Emil
159
24. Trebichalský Engelbert
139
25. Gajdoš Ján
137
26. Vančo Jozef
118
27. Trebichalský Miroslav
118
28. Trebichalský Vladimír
106
29. Tomanová Eva
93

Kandidáti na starostu obce

1. Gabalec Róbert, 54 r., zlaňovač, Kresťanskodemokratické hnutie
2. Mucha Dominik, 40 r., predseda MNV, nezávislý kandidát

Výsledky

1. Mucha Dominik
428
2. Gabalec Róbert
287