Vlajky - preklad stránky

Farské oznamy: Pätnásta nedeľa v cezročnom období

Dátum: 16.07.2023  | Dokument zverejnený: Farský úrad

Dnes cestujeme na púť do Čenstochovej a Krakova. Z tohto dôvodu nebude sv. omša v pondelok, utorok a stredu. Pred milostivým obrazom Čenstochovskej Panny Márie a v Sanktuáriu Božieho Milosrdenstva v Krakove budeme na Vás všetkých v modlitbách myslieť. 

Podľa želania Svätého Otca Františka sa v každú štvrtú júlovú nedeľu slávi Svetový deň starých rodičov a seniorov, tento rok pod názvom: „Jeho milosrdenstvo z pokolenia na pokolenie“ (Lk 1, 50). Aj v tomto roku bude možné získať úplné odpustky za obvyklých podmienok. Tí, ktorí budú sledovať slávenie sv.omše z baziliky sv. Petra, cez médiá i tí, ktorí v tento deň navštívia opustených či chorých seniorov.

V sobotu 22. júla 2023 o 15:00 hod. sa v Bratislave na Jakubovom námestí uskutoční celonárodný pochod „Hrdí na rodinu“. Ide už o 11. ročník pochodu ľudí v červených tričkách, ktorí chcú verejne a radostne ukázať, že rodina je úžasná a výnimočná, lebo deti sú naša budúcnosť. Na toto podujatie pozývame všetkých, celé rodiny s deťmi aj jednotlivcov, aby sa naplnilo heslo pochodu „Manželstvo chráni deti“. Plagát k podujatiu nájdete na výveske. Bližšie informácie sú na stránke hrdinarodinu.sk.  

DOKUMENTY

KOMENTÁRE

Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

0 Komentárov
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre

Skip to content